Podsumowanie turnieju trampkarzy Kiełpino CUP 2021

23 stycznia 2021 r. w hali sportowej w Kiełpinie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2006 i młodszych. Udział wzięło 8 drużyn, w tym 7 z całego województwa pomorskiego i jedna z kujawsko – pomorskiego podzielonych na dwie grupy.GKS Gryf Sicienko zgłosił dwie drużyny, które zagrały ze zmiennym szczęściem. Pierwszy zespół, który został przydzielony do grupy A od samego początku miał pecha. Kontuzje oraz pechowo stracone bramki pozwoliły wywalczyć tylko jeden punkt. Z kolei drużyna, która rywalizowała w grupie B pomimo słabego początku z meczu na mecz grała coraz lepiej. W pierwszych czterech spotkaniach Gryf odniósł cztery zwycięstwa i dopiero w meczu finałowych doznał goryczy porażki. Piłkarze GKS Gryf Sicienko zajęli ostatecznie drugie miejsce i jest to kolejny w tym sezonie sukces naszej drużyny.
Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju został Maciej Karczewski.
Skład GKS Gryf Sicienko: Maciej Karczewski, Bartek Boliński, Paweł Bartol, Kamil Kwasigroch, Leszek Falba, Maks Świerblewski, Olek Popa, Wiktor Szymański, Szymon Lasota.
Trener Wiesław Wierzbanowski,
Kierownik Mirosław Szymański

Wyniki naszych drużyn:
GOSRiT Luzino – Gryf2️⃣ 2:0
Gryf1️⃣ – UKS Motława 3:2
Gryf1️⃣ – FC Gowidlino 3:1
Amator – Gryf 2️⃣ 1:0
Gryf 2️⃣ – KP Zaspa 1:1
Santana – Gryf 1️⃣ 2:4
o miejsca 5-8
FC Gowidlino – Gryf 2️⃣ 2:0
GOSRiT – Gryf 2️⃣ 3:1
półfinał
KP Zaspa – Gryf 1️⃣ 0:1
FINAŁ
Gryf 1️⃣ – Santana 0:2
Podziękowania dla kierownika drużyny Mirka Szymańskiego (SZYMBUD) za zasponsorowanie posiłku dla naszych piłkarzy.