Podsumowanie obozu

W dniach 23-28 lutego 2021r., dwie grupy młodzieżowe Gryfu Sicienko (młodzik i orlik młodszy) przebywały na zimowym obozie sportowym w Tucholi. Do dyspozycji zawodników było boisko ze sztuczna nawierzchnią orlik oraz hala gimnastyczna. Piłkarze zakwaterowani byli w pokojach 2 lub 3 osobowych z pełnym wyżywieniem. Dziennie zwodnicy odbywali minimum dwie jednostki treningowe o zróżnicowanym stopniu trudności i intensywności. Położono nacisk na doskonalenie indywidualnych umiejętności piłkarskich, wytrzymałości jak i siłę. Nie zabrakło również doskonalenia działań grupowych. Oprócz tego zawodnicy rozgrywali gry kontrolne z drużynami Tucholanki Tuchola. Jako , że  nie samymi treningami człowiek żyje nie brakowało wspólnych gier integracyjnych, regeneracji w postaci wizyty na basenie w Fojutowie  czy też spaceru po Tucholi.

Jako trenerzy  jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy, zaangażowania zawodników w treningu, dyscypliny jaka panowała podczas obozu jak również świetnej atmosfery która towarzyszyła przez cały pobyt. Ponadto mamy nadzieję, iż wykonana praca zaowocuje już w najbliższym czasie podczas rozgrywek rundy wiosennej.  Mimo , iż dla większości zawodników był to pierwszy tego rodzaju wyjazd i pobyt poza domem przez dłuższy okres czasu to spisali się na medal. Już powoli możemy myśleć o letnim obozie sportowymJ).

Podziękowania kierujemy dla obsługi Internatu Szkól Licealnych i Technicznych w Tucholi za fantastyczną opiekę, przepyszne jedzenie i wszelaką pomoc. Dziękujemy Panu Wojciechowi Kicińskiemu za pomoc w przygotowaniu jak i rozwiązywaniu wszystkich problemów podczas obozu. Ponadto dziękujemy Pani Żanecie Michałkiewicz-Biernackiej za okazaną pomoc w procesie przygotowania i realizacji obozu. Dodatkowo podziękowania dla Pana trenera Krzysztofa i Pani trener Sandry pracujących z zespołami młodzieżowymi Tucholanki Tuchola za okazaną pomoc, ciepłe przyjęcie i świetne gry sparingowe. Już teraz zapraszamy do nas na gry sparingowe.  

Na koniec osobne podziękowania dla Pani Moniki Lange i Pana Wojciecha Zalewskiego czyli kierowników naszych drużyn. Bez ich wydatnej pomocy i zaangażowania ciężko było by ogarnąć cały obóz począwszy od treningów skończywszy na opiece na zawodnikami. Fantastyczne osoby, czapki z głów.

Z pozdrowieniami
Trenerzy: Cyprian Domeracki i Maciej Lewicki