Awans trampkarzy do I Ligi Wojewódzkiej

W czwartek nasz Klub świętował awans trampkarzy GKS Gryf Sicienko do I Ligi Wojewódzkiej, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w tej kategorii wiekowej. To największy sukces sportowy w historii Gryfu.
Na kolejkę przed końcem rozgrywek nasz zespół zapewnił sobie zwycięstwo w lidze. Dlatego już wcześniej licznie przybyli kibice przygotowani byli do hucznego świętowania sukcesu tuż po ostatnim gwizdku meczu. Gdy sędzia zakończył czwartkowy mecz z Wisłą Nowe (6:0) wystrzeliły korki szampanów oraz odpalone zostały race.
Po spotkaniu na naszych piłkarzy czekało kilka niespodzianek. Obecny na meczu Wójt Gminy Sicienko Pan Piotr Chudzyński oraz Prezes Klubu Wiesław Wierzbanowski pogratulowali zawodnikom i trenerom sukcesu oraz wręczyli wszystkim upominki.
W trakcie uroczystości zakończenia sezonu doszło również do miłego akcentu. Piłkarze oraz rodzice podziękowali dotychczasowemu Trenerowi Wiesławowi Wierzbanowskiemu, który prowadził drużynę trampkarzy przez ostatnie trzy lata. Ze względów osobistych na początku maja musiał przekazać drużynę Trenerowi Maciejowi Lewickiemu.
Skład drużyny trampkarzy:
1. Bartosz Boliński
2. Kuba Leihs
3. Michał Bartol
4. Paweł Bartol
5. Oskar Cholewczyński
6. Leszek Falba
7. Przemek Janic
8. Maciej Karczewski
9. Kamil Kwasigroch
10. Szymon Lasota
11. Kuba Łączkowski
12. Filip Perliński
13. Olek Popa
14. Paweł Różański
15. Wiktor Szymański
16. Maks Świerblewski
17. Fabian Waliszewski
18. Piotr Witkowski

Trenerzy: Maciej Lewicki, Wiesław Wierzbanowski, Cyprian Domeracki
Kierownik: Mirek Szymański