Podsumowanie sezonu 2020/2021

Przedstawiamy wyniki naszych zespołów młodzieżowych w rundzie wiosennej 2021 oraz seniorów sezonu 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ /2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣.

TRAMPKARZE 🏆
Trampkarze prowadzeni przez Trenera Macieja Lewickiego uzyskali historyczny sukces. Wygrali swoje rozgrywki 🥇 i awansowali do I Ligi Wojewódzkiej. To najwyższa klasa rozgrywkowa w tej kategorii wiekowej.

MŁODZICY 🏆
Młodzicy Trenera Cypriana Domerackiego podobnie jak trampkarze zdecydowanie wygrali swoje rozgrywki 🥇. Już na kolejkę przed końcem sezonu mogli świętować swój sukces.

ORLICY STARSI, ORLICY MŁODSI, ŻACY 👍👍👍
Nasze najmłodsze drużyny bardzo dobrze prezentowały się w rundzie wiosennej sezonu 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ /2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣.
Orlicy starsi Trenera Macieja Lewickiego w 13-stu meczach strzelili 23 bramki. W następnym sezonie kilku zawodników tej drużyny będzie trenować w starszej kategorii wiekowej.
Orlicy młodsi Trenera Bartłomieja Michałka w swojej grupie zajęli 3 miejsce na 10 zespołów. Zdobyli 19 punktów i do lidera stracili tylko 2 punkty. Bilans: 6 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki (bramki 49:23).
Żacy Trenera Macieja Lewickiego zajęli 6 miejsce na 16 drużyn. Bilans: 8 zwycięstw, 2 remisy, 5 porażek (bramki 29:30).

SENIORZY
Seniorzy Trenera Cypriana Domerackiego zajęli 4️⃣ miejsce w rozgrywkach 🅱️-klasy. To duży postęp w porównaniu do poprzedniego sezonu (8 miejsce). Drużyna jest w trakcie budowy i w przyszłym roku głównym celem będzie awans do 🅰️-klasy. Już dzisiaj wiadomo, że latem do zespołu dołączy kilku doświadczonych piłkarzy. Więcej szczegółów podamy niebawem.