Cały terminarz Trampkarz

DataWydarzenieCzasWynikiKolejka
Orzeł Przyłęki - Hutnik Tur12
Iskra Zamość Rynarzewo - Zieloni Zalesie12
Szubinianka II Szubin - Victoria Kołaczkowo12
Czarni Nakło12
KS Brzoza - Skra Paterek12
Orzeł Kcynia - Gryf Sicienko 212
Szubinianka II Szubin - Gryf Sicienko 211
Orzeł Kcynia - Skra Paterek11
Czarni Nakło - Victoria Kołaczkowo11
Orzeł Przyłęki - Zieloni Zalesie11
Iskra Zamość Rynarzewo11
Hutnik Tur - KS Brzoza11
Gryf Sicienko 2 - Czarni Nakło10
Zieloni Zalesie - Hutnik Tur10
Victoria Kołaczkowo - Iskra Zamość Rynarzewo10
Skra Paterek - Szubinianka II Szubin10
KS Brzoza - Orzeł Kcynia10
Orzeł Przyłęki10
Iskra Zamość Rynarzewo - Gryf Sicienko 29
Szubinianka II Szubin - Orzeł Kcynia9
Czarni Nakło - Skra Paterek9
Hutnik Tur9
Orzeł Przyłęki - Victoria Kołaczkowo9
Zieloni Zalesie - KS Brzoza9
Gryf Sicienko 2 - Orzeł Przyłęki8
Zieloni Zalesie8
Victoria Kołaczkowo - Hutnik Tur8
Skra Paterek - Iskra Zamość Rynarzewo8
Orzeł Kcynia - Czarni Nakło8
KS Brzoza - Szubinianka II Szubin8
Hutnik Tur - Gryf Sicienko 27
KS Brzoza7
Czarni Nakło - Szubinianka II Szubin7
Iskra Zamość Rynarzewo - Orzeł Kcynia7
Orzeł Przyłęki - Skra Paterek7
Zieloni Zalesie - Victoria Kołaczkowo7
Gryf Sicienko 2 - Zieloni Zalesie6
Skra Paterek - Hutnik Tur6
Orzeł Kcynia - Orzeł Przyłęki6
Szubinianka II Szubin - Iskra Zamość Rynarzewo6
Victoria Kołaczkowo6
KS Brzoza - Czarni Nakło6
Iskra Zamość Rynarzewo - Czarni Nakło5
Orzeł Przyłęki - Szubinianka II Szubin5
Hutnik Tur - Orzeł Kcynia5
Zieloni Zalesie - Skra Paterek5
Victoria Kołaczkowo - KS Brzoza5
GKS Gryf Sicienko5
Gryf Sicienko 2 - Victoria Kołaczkowo4
Skra Paterek4
Hutnik Tur - Szubinianka II Szubin4
Orzeł Kcynia - Zieloni Zalesie4
Czarni Nakło - Orzeł Przyłęki4
KS Brzoza - Iskra Zamość Rynarzewo4
Gryf Sicienko 2 - KS Brzoza3
Orzeł Przyłęki - Iskra Zamość Rynarzewo3
Hutnik Tur - Czarni Nakło3
Zieloni Zalesie - Szubinianka II Szubin3
Orzeł Kcynia3
Victoria Kołaczkowo - Skra Paterek3
Skra Paterek - Gryf Sicienko 22
Orzeł Kcynia - Victoria Kołaczkowo2
Szubinianka II Szubin -2
Czarni Nakło - Zieloni Zalesie2
Iskra Zamość Rynarzewo - Hutnik Tur2
KS Brzoza - Orzeł Przyłęki2
Gryf Sicienko 2 - Orzeł Kcynia1
Hutnik Tur - Orzeł Przyłęki1
Zieloni Zalesie - Iskra Zamość Rynarzewo1
- Czarni Nakło1
Victoria Kołaczkowo - Szubinianka II Szubin1
Skra Paterek - KS Brzoza1